Uchwyt baterii

Dongguan Keyu Plastic Hardware Co., Ltd jest jedną z odnoszących największe sukcesy firm zajmujących się uchwytami na baterie i precyzyjnymi formami wtryskowymi w Chinach. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w badaniach i rozwoju oraz produkcji uchwytów na baterie i uchwytów na baterie ogniw. Znajdujemy się w dzielnicy Chang'an, Dongguan City, w prowincji Guangdong z 10 000 m² gruntów komercyjnych i zatrudnia ponad 150 pracowników. Roczna produkcja przekracza 100 milionów RMB. Posiadamy dwie fabryki i dwie firmy z Hongkongu. Pojemnik na baterie serii Keyu, uchwyt baterii zajmował 50% rynku elektroniki w Chinach.

Uchwyt baterii można podłączyć do zwykłej suchej baterii, baterii alkalicznej i akumulatora z C, D, AA, AAA, 18650 do baterii 9v. Baterie są połączone szeregowo lub równolegle, a napięcie wyjściowe jest różne w zależności od różnych typów baterii. Elektryczność uchwytu baterii może być wyprowadzana przez interfejs, kabel i pin. Uchwyt baterii może być szeroko stosowany w inteligentnym zamku drzwi, pilocie, kalkulatorze, zabawce, latarce, sprzęcie medycznym i innych celach przemysłowych.

Nasze produkty są eksportowane do Europy, Ameryki, Australii, Bliskiego Wschodu i Azji Południowo-Wschodniej z certyfikatami ISO9001 i Dun & Bradstreet, własnymi patentami i znakami towarowymi. Nawiązaliśmy długoletnią współpracę z Medtronic, Sakura, BBC, Xiaomi, Gree, ZTE, Haier, BYD. Teraz rozszerzamy naszą działalność o produkty śrubowe, sprężynowe, wtryskowe, tłoczące i inne produkty sprzętowe.
Niestandardowe Uchwyt baterii wyprodukowane w Chinach można kupić w niskiej lub niskiej cenie. Nasze produkty posiadają certyfikat CE. Ponadto nasze produkty są trwałe i łatwe w utrzymaniu. Keyu Plastic jest znanym Uchwyt baterii producentem i dostawcą w Chinach. Nasze produkty są nie tylko modne w designie, ale również szykowne i fantazyjne. Poza tym posiadamy własne marki i obsługujemy również opakowania zbiorcze. Jeśli złożę zamówienie teraz, czy masz je w magazynie? oczywiście! W razie potrzeby dostarczymy nie tylko bezpłatne próbki, ale także cenniki i wyceny. Jeśli chcę sprzedać hurtowo, jaką cenę dasz mi? Jeśli twoja ilość hurtowa jest duża, możemy podać cenę fabryczną. Zapraszamy do naszej fabryki, aby kupić najnowsze, najnowsze, zaawansowane, zniżkowe i wysokiej jakości Uchwyt baterii. Możesz mieć pewność, że kupisz u nas produkt ze zniżką. Cieszymy się na współpracę z Tobą, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz skonsultować się z nami teraz, odpowiemy na czas!