Uchwyt baterii 3V CR2032

- 2021-06-24-

Bateria litowo-manganowa 3 V CR2032, należy do struktury dwutlenku manganu litu, wybierz bardzo stabilne właściwości chemiczne materiałów anodowych dwutlenku manganu, materiały anodowe do litu metalicznego, elektrolit elektrolitu baterii litowej, głównym składnikiem jest eter dimetylowy glikolu etylenowego, węglan propylenu i nadchloran litu, takie jak przyciski, określany jako guzikowa bateria litowa lub litowo-manganowa bateria guzikowa.


CR2032: Bateria litowo-manganowa, jej oznaczenie jest zgodne ze standardem IEC. Gdzie C- odnosi się do chemicznego systemu baterii z metalicznym litem jako elektrodą ujemną i dwutlenkiem manganu jako elektrodą dodatnią. R- odnosi się do cylindrycznego kształtu baterii. Jeśli jest to kwadrat, F zastępuje go. 20 oznacza, że ​​średnica baterii wynosi 20 mm, a 32 oznacza, że ​​wysokość baterii wynosi 3,2 mm. Napięcie nominalne to 3,0 V, najniższe napięcie to 2,0 V, a pojemność znamionowa to 200-240 mAh, która różni się w zależności od poziomu producenta. Wraz z wymaganiami nowych branż, są również specjalne ulepszenia w bateriach, pojemność będzie bardzo różna, głównie w celu poprawy ich dużej wydajności prądowej, takiej jak zastosowanie lamp błyskowych lub produktów RF.


Bateria jest często używana jako zasilanie płyty głównej komputera CMOS, innej funkcji pamięci lub modułu ochrony przed wyłączeniem, wag elektronicznych, kalkulatorów, słowników elektronicznych i innych produktów. Może być również stosowany w kluczykach z pilotem samochodów.


CR2032zwykle ma 5 lat przydatności do spożycia, jeśli poziom produkcji producenta nie jest wysoki lub kontrola jakości nie jest dobra, żywotność zostanie znacznie skrócona. Jeśli środowisko do użytku jest bardzo idealne (uszczelnione, normalna temperatura, brak wilgoci i innych zakłóceń), żywotność znacznie się wydłuży, do 8 lat, a nawet 10 lat.


Firma Keyu Plastic and Hardware powstała w 2000 roku, dostarczamy klientom wysokiej jakości plastikowe uchwyty do baterii oraz akcesoria. W przypadku uchwytów na baterie CR2032 współpracujemy z naszymi klientami na całym świecie. Spodziewamy się współpracować z Tobą na lepszą przyszłość!