Inteligentne zamki do drzwi uchwyt baterii od Keyu

- 2021-07-07-

Jak popularność inteligentnych zamków do drzwi. Keyu rozwinął działalność z kilkoma dużymi firmami cyfrowymi, takimi jak Haier, Xiaomi, Kaadas. Dostarczamy naszym klientom zarówno standardowe, jak i niestandardowe uchwyty na baterie. W przypadku inteligentnych zamków do drzwi dostarczamy głównie naszym klientom4 uchwyt baterii AAAAi 8 x uchwyt baterii AA.


 


W branży inteligentnych zamków do drzwi produkty wielofunkcyjne są zazwyczaj zintegrowane z bezprzewodowym dzwonkiem do drzwi, wideodomofonem, wykrywaniem ruchu człowieka, przechwytywaniem twarzy, kocim okiem i tak dalej. Ponadto niektóre marki zrealizowały funkcję automatycznego odblokowywania zamka przez uwierzytelnianie, na przykład klucz do otwierania drzwi i klucz do zamykania drzwi, co poprawia inteligentne wrażenia.

Ponieważ Haier wybrał Keyu jako pierwszego dostawcęuchwyt bateriiw przypadku inteligentnego zamka do drzwi firma Keyu została wybrana jako dostawca inteligentnego zamka do drzwi znanych marek w kraju i za granicą, co jest niewątpliwie potwierdzeniem produktów i usług firmy Keyu.

Keyu uchwyt baterii is a worthy choice.